ÖVRIGT / Diverse / Byst 10559429
nr 1055 9429
Byst
2 st, Gips, höjd: 21-45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 september 2016
kl 18:11:41
350 kr